Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

Küchenprofi

O Küchenprofi

Rozmanitý výběr pro každého kuchaře

Od roku 1923 nabízí rodinná firma Küchenprofi se sídlem v Solingenu bohatý sortiment kuchyňských potřeb, který zahrnuje vše od běžných kuchyňských nástrojů jako jsou metly, zapékací mísy, po speciální vybavení jako kráječe lanýžů a humrové vidličky. Tato firma, která se zaměřuje na přípravu, vaření a servírování jídel, neustále inovuje své produkty. Spolupráce s předními designéry vede k vytváření inovativních a kreativních řešení, realizovaných ve výrobních závodech s důrazem na nejvyšší kvalitu.

Küchenprofi – inspirace pro vaření

Küchenprofi povzbuzuje k vaření, přináší inspiraci a nové recepty. Pomáhá objevovat nové kulinářské světy a proměňuje běžné vaření v něco výjimečného. Produkty této značky jsou navrženy tak, aby doprovázely kuchaře od začátku až do dokončení jídla, přičemž kuchyně se mění v prostor plný chutí, pohody a kulinářských zážitků.

Zákazník na prvním místě

Küchenprofi, která má zastoupení ve více než 60 zemích, si udržuje trvalý úspěch díky neustálé optimalizaci své značky a přizpůsobování se potřebám zákazníků. S rozvíjejícími se trendy ve vaření a měnícím se životním stylem, společnost adaptuje svůj přístup a nabídku, aby vyhověla měnícím se požadavkům a poskytla produkty, které zpříjemňují a obohacují čas strávený v kuchyni.

Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou také sloužit ke zpracování dalších osobních údajů (např. jak procházíte naše stránky, jaký obsah Vás zajímá a také volby, které provedete pomocí tohoto okna). Tyto identifikátory používáme pro provoz stránek. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je potřeba Váš souhlas.

DOPRAVCI

GLS
Zásilkovna
Balík do ruky
Balík na poštu
Balík do balíkovny

BEZPEČNÝ OBCHOD

Balík do balíkovny
Balík do balíkovny
Balík do balíkovny
Balík do balíkovny

Kuchynskedoplnky.cz © 2008 - 2024

Všechna práva vyhrazena.