Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

Nordic Ware

O Nordic Ware

Příběh úspěchu výrobce kuchyňského nádobí

"S hrdostí vyrábíme prvotřídní kuchyňské vybavení, které bude dlouhá léta doprovázet vaše rodinné oslavy a společná jídla."

Začátek této oblíbené firmy je spojen s pozoruhodným příběhem manželského páru, který se v roce 1946 odhodlal založit svůj vlastní podnik s několika inovativními myšlenkami, odvahou a ambicemi. V malém suterénu jejich domova v Minneapolis, stát Minnesota, se zrodila jejich firma, jež měla v počátcích v nabídce jen několik produktů, především nádobí ve skandinávském stylu.

Nordic Ware a ikonická bábovková forma

Nejvýznamnějším artiklem této značky je nepochybně bábovková forma Bundt®. Tento produkt naleznete v přes 70 milionech domácností po celém světě. Firma dbá na pečlivou výrobu tohoto výrobku, kdy část výrobního procesu probíhá ručně. Díky neustálému vylepšování těchto forem dosahují vysoké úrovně dokonalosti a funkčnosti.

Forma Bundt® se stala nejen součástí domovů, ale také srdcí mnoha lidí, a vyprofilovala se jako typický americký dezert, který je neodmyslitelnou součástí mnoha oslav a rodinných setkání.

Tradice pokračuje

I po 75 letech výroby si společnost Nordic Ware zachovává své sídlo v Minneapolis, kde rovněž provozuje své vývojové centrum. Zde se neustále pracuje na zdokonalení stávajících výrobků a vytvářejí se nové, inovativní formy s unikátními tvary či sezónním zaměřením. K původnímu sortimentu postupně přibyla řada dalších produktů, od pečících doplňků přes vaření až po grilování.

Produkty Nordic Ware jsou exportovány po celém světě a již třetí generace rodiny se věnuje rozvoji a inovacím značky, čímž dále rozvíjí rodinný příběh společnosti.

Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou také sloužit ke zpracování dalších osobních údajů (např. jak procházíte naše stránky, jaký obsah Vás zajímá a také volby, které provedete pomocí tohoto okna). Tyto identifikátory používáme pro provoz stránek. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je potřeba Váš souhlas.

DOPRAVCI

GLS
Zásilkovna
Balík do ruky
Balík na poštu
Balík do balíkovny

BEZPEČNÝ OBCHOD

Balík do balíkovny
Balík do balíkovny
Balík do balíkovny
Balík do balíkovny

Kuchynskedoplnky.cz © 2008 - 2024

Všechna práva vyhrazena.