Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

WMF

O WMF

Detailní zpracování německého WMF

Od roku 1853 přináší německá firma WMF do našich domácností nejen radost z vaření, ale také dokonalý zážitek při stolování. Díky svému čistému, elegantnímu designu, využití prvotřídních materiálů a neustálým inovacím se WMF stalo etalonem v oblasti gastronomického vybavení.

Široká nabídka pro každého

WMF disponuje širokým spektrem produktů, které uspokojí potřeby každého. Od hrnců s unikátním těsněním v pokličkách, které usnadňují například scezení těstovin, přes ručně kované nože z jednoho kusu oceli, až po mlýnky na koření, které dokonale doplní slavnostně prostřený stůl.

Kvalita z patentovaného materiálu

WMF využívá v různých produktových řadách patentovaný materiál Cromargan®, což je ušlechtilá ocel s dlouhou životností. Tento materiál je hygienický, neabsorbuje pachy ani chutě a je mimořádně odolný vůči korozi, což zajišťuje, že povrchy produktů zůstávají stále lesklé. Vynikající funkčnost, odolnost a estetika těchto produktů potěší jak profesionální kuchaře, tak i amatérské nadšence.

Exkluzivní stolování

Příbory od WMF, díky elegantnímu designu a vysoké odolnosti materiálu Cromargan®, zajišťují, že i běžné rodinné stolování působí slavnostně. K dokonalému stolování přispívají nejen příbory, ale i další doplňky a celková atmosféra, která proměňuje společně strávené chvíle v nezapomenutelné zážitky. Nabídka WMF zahrnuje širokou škálu doplňků, od mlýnků na koření až po příslušenství pro přípravu čaje a kávy, dostupné i v eshopu.

Vaření s radostí a požitkem

Mezi produkty WMF patří i série hrnců jako je Fusiontec Mineral, jejíž ocelové jádro s natavenými minerály skvěle udržuje a vede teplo, vhodné pro všechny typy varných desek i použití v troubě. Řada Function 4 se vyznačuje speciálními pokličkami pro snadné scezení. Pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a energii, jsou ideální tlakové hrnce Perfect Ultra, které zkracují dobu vaření a šetří energii.

Profesionální krájení

Nože od WMF, vyráběné technologií Performer Cut, která kombinuje speciální kalení, laserové měření a moderní broušení, nabízí dlouhotrvající ostrost a přesné ostření. Sortiment zahrnuje nože na různé účely, od zeleninových po filetovací. K dispozici jsou také bloky pro bezpečné uložení nožů, brousky, ocílky a prkénka z masivního dubu nebo bambusu, která jsou šetrná k nožům, a umožňují radostnou přípravu oblíbených pokrmů.

Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou také sloužit ke zpracování dalších osobních údajů (např. jak procházíte naše stránky, jaký obsah Vás zajímá a také volby, které provedete pomocí tohoto okna). Tyto identifikátory používáme pro provoz stránek. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je potřeba Váš souhlas.

DOPRAVCI

GLS
Zásilkovna
Balík do ruky
Balík na poštu
Balík do balíkovny

BEZPEČNÝ OBCHOD

Balík do balíkovny
Balík do balíkovny
Balík do balíkovny
Balík do balíkovny

Kuchynskedoplnky.cz © 2008 - 2024

Všechna práva vyhrazena.