Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

Wüsthof

O Wüsthof

Začátky rodinného podnikání Wüsthof

Hluboko do minulosti, až do roku 1814, sahá historie rodinné značky Wüsthof, kdy Johann Abraham Wüsthof položil základ svému podnikání v podobě továrny na nůžky a ocelárny v Solingenu. Firma postupně rozkvétala, díky šikovnosti a odbornosti jeho synů a získávala uznání nejen v Evropě. V Solingenu byla postavena továrna Trident Work na ulici Kronprinzenstrasse, která slouží jako sídlo firmy dodnes. Rozšíření výroby, zavedení parního pohonu a patentování ikonického loga trojzubce přispělo k jejímu úspěchu, který byl však poznamenán první a druhou světovou válkou. Po válce, i přes trosky Solingenu, se výroba v Trident Works rychle obnovila.

Mezinárodní dosah společnosti Wüsthof

Dnes je společnost Wüsthof stále v rukou potomků zakladatele a pyšní se postavením jednoho z nejprogresivnějších výrobců nožů na světě. Jejich nože jsou exportovány do 80 zemí světa, od Reykjavíku až po Kapské Město, což svědčí o jejich hrdosti na bohatou tradici a zkušenosti.

Řemeslné umění a výrobní proces ve Wüsthof

Společnost Wüsthof si po více než 200 letech zachovává rodinný charakter a výrobu přímo v Solingenu. Preferuje dlouhodobou vizi a kvalitu před nízkými výrobními náklady v zahraničí. Proměnit speciální ocelovou slitinu Wüsthof na kvalitní nůž vyžaduje až 40 precizních kroků. Pro náročné a přesné úkony využívá firma nejmodernější robotiku a lasery, ale pro úkoly, kde je potřeba řemeslného umu a zkušeností, spoléhá na více než 400 zaměstnanců.

Vize a cíle společnosti Wüsthof

Cílem Wüsthofu je poskytovat labužníkům, kuchařským nadšencům i profesionálním kuchařům po celém světě vysoce kvalitní nože, které si uchovávají svou ostrost, krásu a perfektní vyvážení. Firma usiluje o poskytování výjimečného zážitku v každé fázi přípravy jídla prostřednictvím nejen tradičních, ale i inovativních designů, materiálů a zpracování nožů. Cílem pro dalších 200 let je držet se této vize a cesty, což potvrzuje její sídlo, Trident Works v Solingenu, městě známém pro výrobu čepelí.

Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou také sloužit ke zpracování dalších osobních údajů (např. jak procházíte naše stránky, jaký obsah Vás zajímá a také volby, které provedete pomocí tohoto okna). Tyto identifikátory používáme pro provoz stránek. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je potřeba Váš souhlas.

DOPRAVCI

GLS
Zásilkovna
Balík do ruky
Balík na poštu
Balík do balíkovny

BEZPEČNÝ OBCHOD

Balík do balíkovny
Balík do balíkovny
Balík do balíkovny
Balík do balíkovny

Kuchynskedoplnky.cz © 2008 - 2024

Všechna práva vyhrazena.