Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

Zassenhaus

O Zassenhaus

Zrození Zassenhaus z obchodu s ocelovými výrobky

Historie společnosti Zassenhaus začíná v roce 1867, kdy její původní činnost spočívala v exportním obchodu s drobným ocelovým zbožím a nářadím. Tento obchodní model vedl k vývoji a produkci vysoce kvalitních mlýnků na koření a později i kávu, což stalo základem pro vznik značky Zassenhaus. Dnes jsou jejich precizně vyrobené mlýnky na koření a kávu symbolem kvality a poutají pozornost zákazníků.

Vztah mezi kuchyní a kvalitou života

Značka Zassenhaus věří, že kvalita života a radost jsou úzce spjaty s vařením a časem stráveným v kuchyni. Proto kladou velký důraz na dokonalou kvalitu svých kuchyňských doplňků. Mlýnky na kávu a koření od Zassenhaus dokážou rozvinout smysly svou vůní čerstvě mletých ingrediencí, což přispívá k příjemné atmosféře při vaření s blízkými.

Jedinečnost produktů Zassenhaus

Německá společnost Zassenhaus se nezaměřuje pouze na výrobu mlýnků na kávu a koření. Jejich produktová linie zahrnuje celou řadu kuchyňských doplňků vysoké kvality. Klade se důraz na jedinečnost, funkčnost a design každého produktu. V našem e-shopu nabízíme rozmanitý sortiment Zassenhaus, včetně mlýnků na kávu, mlýnků na sůl a pepř, kuchyňských minutiek Speed Retro a prkének na krájení, které si získaly oblibu díky svému netradičnímu designu a vysoké kvalitě.

Vášeň a design v produktech Zassenhaus

Produkty Zassenhaus jsou známé svým vyjádřením vášně a technického mistrovství. Odborníci ocení jejich robustnost a krásu, kuchaři pak cení preciznost zpracování, a milovníci designu zase nadčasový vzhled těchto produktů.

Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou také sloužit ke zpracování dalších osobních údajů (např. jak procházíte naše stránky, jaký obsah Vás zajímá a také volby, které provedete pomocí tohoto okna). Tyto identifikátory používáme pro provoz stránek. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je potřeba Váš souhlas.

DOPRAVCI

GLS
Zásilkovna
Balík do ruky
Balík na poštu
Balík do balíkovny

BEZPEČNÝ OBCHOD

Balík do balíkovny
Balík do balíkovny
Balík do balíkovny
Balík do balíkovny

Kuchynskedoplnky.cz © 2008 - 2024

Všechna práva vyhrazena.